Dostosuj prędkość roboczą v1.1 FS19

FS19 Inne

Dostosuj prędkość roboczą v1.1 FS19


Dzięki temu modowi prędkość roboczą załączników można ustawić w grze podczas kupowania w sklepie. Globalny mod skryptu ze świata modowania.

Wersja 1.1.0
Urządzenia z <bundleElements> nie mogły być już przywoływane w sklepie, co miało wpływ na niektóre sieczkarnie z pakietu Kemper. Wspomniane zespoły tnące nie otrzymują już konfiguracji do ustawiania prędkości roboczej, ponieważ w inny sposób nie można było rozwiązać problemu.

Prędkość roboczą osprzętu można ustawić za pomocą Config, zakres ustawień wynosi do 7 kmh mniej więcej w krokach co 1 kmh, w oparciu o standardową wartość urządzenia.
Realistyczni gracze mogą to wykorzystać do nieco spowolnienia swoich urządzeń, co jest szczególnie przydatne w przypadku urządzeń typu youngtimer i oldtimer. Można również zwiększyć prędkość roboczą.
Kolejnym kryterium ustawiania prędkości roboczej może być również istniejący ciągnik rolniczy. Jeżeli Twój własny ciągnik nie ma prawie żadnych zapasów w stosunku do urządzenia (np. Kultywatora lub pługa), to prędkość roboczą należy wybrać nieco niżej.
Istnieje kilka modów, w których prędkość robocza nie odpowiada zwykłym standardowym wartościom; można to następnie dostosować za pomocą konfiguracji sklepu.
Teraz od Ciebie zależy, czy ten mod skryptu wprowadzi do gry więcej realizmu, czy nie. W każdym razie mod daje dobrą okazję do zastanowienia się nad rzeczywistą prędkością roboczą maszyn rolniczych.
Wielkie podziękowania dla zespołu Modding World i Oldenfarm za opinie i testy!

Autor:
PeterAH
Testing: Modding-Welt-Team und Oldenfarm


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!