Waiting Workers v1.0.0.3 FS19

FS19 Inne

Waiting Workers v1.0.0.3 FS19


Korzystając z robotników często spotykasz się z sytuacją, w której pracownik informuje, że wykonał swoje zadanie, podczas gdy w rzeczywistości część pola pozostaje do wykonania.

Nowość w wersji 1.0.0.1
– Zapobiegaj podnoszeniu narzędzia, gdy gracz odzyska kontrolę nad robotnikiem na polu

Naprawiono w wersji 1.0.0.2
– Błąd podczas zatrzymywania pracownika w terenie za pomocą kilku narzędzi, takich jak Kuhn HR4004 + BTF4000

Naprawiono w wersji 1.0.0.3
– Naprawiono obsługę MP

Musisz więc zrestartować ciągnik / kombajn, zrestartować narzędzie i wymienić pracownika. Na zakrzywionym polu może się to zdarzyć wiele razy i stać się nudne.
Dzięki tej modyfikacji pracownik będzie czekał przez określony czas, zanim zatrzyma narzędzie, a na końcu silnik. Pozwoli ci to również szybciej odzyskać kontrolę nad pracownikiem, gdy go ręcznie zatrzymasz.

Domyślnie narzędzie jest zatrzymywane po 2 minutach (z wyjątkiem opryskiwacza, który jest zatrzymywany bezpośrednio jak zwykle). Silnik wyłącza się po 3 minutach.
Zostaniesz poinformowany przez powiadomienie, że pojazd został zatrzymany.

Autor:
yumi


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!