Zainstaluj mody do Farming Simulator 22

Farming Simulator 19 Mody

Zainstaluj mody do Farming Simulator 22


Jak zainstalować mody do Farming Simulator 22 na PC?

Pobrany plik mod będzie zwykle wyświetlany w jednym z trzech typów plików.

  1. EXE — te pliki są najprostsze w instalacji. Po pobraniu pliku po prostu kliknij go dwukrotnie, a gdy zacznie działać, proces instalacji rozpocznie się zbyt automatycznie, wtedy wystarczy uruchomić grę, aby sprawdzić, czy działa dobrze.
  2. RAR — te pliki są w formie skompresowanej, dlatego mogą znajdować się w nich inne skompresowane pliki lub foldery. To skraca i upraszcza proces pobierania, ale po zakończeniu pobierania musisz wyodrębnić pliki z pliku RAR. Zwykle otrzymujesz pliki exe lub zip. Pliki RAR mogą być również używane do pobierania map, w takim przypadku zwykle będziesz musiał wyodrębnić folder danych.
  3. ZIP Te pliki są podobnie skompresowane. Zobacz, jakie pliki są w nich zawarte. Jeśli masz pliki zip lub exe, będziesz musiał je rozpakować, a w przypadku plików exe uruchomić je na swoim komputerze. Jeśli twój mod jest w pliku zip, oznacza to, że będziesz musiał skopiować i wkleić plik zip do folderu mods.

Okna:
Dokumenty / Moje gry / FarmingSimulator22 / Mody

Pamiętaj, że w przypadku korzystania z wersji niemieckiej nazwy folderów nie będą dokładnie takie same.

Windows 10 i nowsze wersje umożliwiają otwieranie plików zip, jednak w przypadku plików rar do ich otwarcia niezbędny jest Winrar lub podobny program. Te same programy mogą być również używane do plików zip.

Jak zainstalować mody do Farming Simulator 22 w systemie Mac OS

Pytanie: Co zrobić, jeśli chcę zainstalować Farming Simulator 22 Mods (plik zip) w systemie Mac OS X?

Odpowiedź: Wklej plik zip do tego folderu (nie otwieraj pliku ZIP):

/Biblioteka/Wsparcie aplikacji/FarmingSimulator22/mods

Folder z modami do wersji App Store (Farming Simulator22) znajdziesz tutaj:

~/Library/Containers/com.focus-home.farmingsim22/Data/Library/Application Support/FarmingSimulator22/mods

Farming Simulator 22 to najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii FS. W tej grze gracze cieszą się prowadzeniem farmy i próbowaniem różnych rutynowych zadań rolniczych. Tym, co sprawia, że gra jest jeszcze przyjemniejsza, jest możliwość dodawania różnego rodzaju modyfikacji. Dają Ci możliwość grania w zindywidualizowaną grę, która odpowiada Twoim gustom. Wszystko, co musisz zrobić, to nauczyć się instalować mody FS22.

Mody w Farming Simulator 2022 umożliwiają jeszcze lepsze wrażenia z gry w już świetną grę, dodając różne rodzaje fajnych modyfikacji. Dodanie do FS22 jest bardzo proste i szybkie. Pokrótce przedstawimy proces instalacji, w szczególności modów do Farming Simulator 22 na PC lub Windows 10. Wszyscy fani FS zgodzą się, że używanie modów może zdecydowanie uczynić grę o wiele bardziej ekscytującą. Masz możliwość samodzielnego zarządzania scenariuszem, ponieważ możesz dodawać różne mapy, maszyny lub budynki do gry, w którą grasz. Jeśli więc wierzysz, że chciałbyś zobaczyć, jak to jest grać w FS22 z dodatkowymi modami, zapoznaj się z tymi wskazówkami, które wyjaśnią Ci, jak dodawać mody do Farming Simulator 22 lub co musisz zrobić, aby zainstalować mody do Farming Simulator 22 w kilku prostych krokach.

Instalacja modów do Farming Simulator 2022 jest bardzo prosta, szczególnie jeśli grasz już od dłuższego czasu w gry z serii FS. Używanie różnych modów w FS22 to świetny pomysł, ponieważ daje przewagę nad przeciwnikami. Zainstaluj mody FS22, a Twoja farma będzie wyglądać zupełnie inaczej – możesz osiągnąć sukces, o jakim tylko marzyłeś. Najpierw jednak zajrzyj do instrukcji, jak zainstalować mody do FS 2022 lub co zrobić, jeśli chcesz dodać mody do Farming Simulator 22. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nie popełnisz błędów. Korzystanie z modów w Farming Simulator 22 daje możliwość przeniesienia swoich wrażeń z gry na wyższy poziom i uzyskania lepszych wyników.

Autor:
Farming Simulator 22 mods


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.
Best Farming Simulator 19 Mody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!