Wypożyczalnia koni FS22 v1.0.0.0

FS22 Inne

Wypożyczalnia koni FS22 v1.0.0.0


Dzięki modowi wynajmu stadniny koni udostępniasz tylko powierzchnię stajni i wynajmujesz ją właścicielom koni.

Twoim jedynym obowiązkiem jest zapewnienie koniom w stajni niezbędnego pożywienia, wody i słomy. O wszystko inne zadbają właściciele koni.
Zabiorą swoje konie na przejażdżkę i umyją je.

Ponieważ zapewniasz tylko stajnię i nie jesteś właścicielem koni, nie będziesz mógł jeździć na koniach i sprzedawać ich za pomocą spustu stajni. Te wyzwalacze są dezaktywowane dla wszystkich hodowli koni, jeśli ten mod jest włączony.
Nadal jednak możesz kupować i sprzedawać konie, korzystając z menu sklepu zoologicznego. Jeśli interesuje Cię "realizm" tego modu, nie powinieneś sprzedawać w sklepie koni właścicieli, bo będą niezadowoleni ;-).
Kupowanie koni w sklepie również nie ma sensu, gdy używasz tego moda, ponieważ byłaby to strata pieniędzy, ponieważ nie możesz jeździć na koniu.

Gdy już kupisz i postawisz stajnię, co godzinę właściciel konia wynajmie miejsce w Twojej stajni, aż do pełnego wykorzystania.

Na koniec dnia otrzymasz czynsz od właścicieli koni, który obecnie wynosi 150,00 $ za konia za dzień.

Ale bądź ostrożny, upewnij się, że konie zawsze mają dostęp do jedzenia, wody i słomy. Jeśli pod koniec dnia nie będzie dostępnego jedzenia, wody lub słomy, właściciele koni ukarzą cię, płacąc mniejszy czynsz.

Aby zmienić stan wynajmu stajni, kliknij dwukrotnie pozycję tabeli w menu modów.

Autor:
EightBirbs


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!