Synchronizacja prędkości pojazdu v1.0 FS19

FS19 Inne

Synchronizacja prędkości pojazdu v1.0 FS19


Farming Innovations – Speed Sync Module umożliwia operatorowi pojazdu synchronizację prędkości z najbliższym poruszającym się pojazdem w promieniu 25 metrów / 82 stóp.

Podczas gdy prędkość pojazdu jest zsynchronizowana, te inteligentne moduły pomagają uprościć zadania polowe, takie jak rozładunek kombajnu w ruchu, dostosowując prędkość do potrzeb, nawet na dużych wzgórzach lub w przypadku podłączenia do sprzętu o obniżonej wydajności.

W razie potrzeby prędkość najbliższego pojazdu w zasięgu można skopiować bezpośrednio do tempomatu i włączyć system bez konieczności komunikacji między pojazdami.

Dzięki swojej małej i uniwersalnej konstrukcji moduł można łatwo przenosić między portami komunikacyjnymi lub portami OBD2 każdego pojazdu, dzięki czemu jest gotowy do użycia, gdy tylko operator wejdzie do pojazdu.

Autor:
GtX


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!