Seneca County v0.6 FS19

FS19 Mapy

Seneca County v0.6 FS19


Aktualizacja: naprawiono brak zapisywania i brak ładowania obory krów i punktów sprzedaży

Witamy w hrabstwie Seneca. Ta mapa jest oparta na naszej farmie w północno-środkowym Ohio. Jest to mapa 4x, ale zewnętrzna nie jest jeszcze gotowa, ale pomyślałem, że wypuszczę ją przed rozpoczęciem sadzenia (jeśli kiedykolwiek przestanie padać). To moja pierwsza mapa, więc bądź miły lol.
Realistyczna mapa oparta na mapach google i lidar. Jest zmniejszony o 33%. Pomyślałem, że sprawi, że pola będą łatwiejsze w zarządzaniu (to gra), ale i tak poszedłem i połączyłem niektóre.

Musisz przejść do folderu modów i potrzebujesz fermentującego silosu v1.1 w folderze modów.

Nie pozwoliłoby mi tutaj przesłać, więc użyłem mediafire. ktoś wie dlaczego?
-Ma 2 punkty sprzedaży, które teraz zabierają wszystko, w tym mleko i jajka.
-2 obory do belowania siana, słomy, bawełny i kiszonki.
-1 punkt sprzedaży drewna, ale drzewa na mapie nie są przeznaczone do leśnictwa na dużą skalę.
-Kilka małych i średnich gospodarstw oraz kilka domów i gospodarstw dekoracyjnych. Starałem się zrobić duże płaskie obszary wokół niektórych z nich, aby ułatwić ich rozbudowę.
-88 pól od 2 do 13 ha
-1 obora dla krów 1 obora dla świń 1 obora z kurczakiem nie ma jeszcze owiec.
– wyzwalacze wody to studnie tuż obok wyzwalaczy napełniania wodą zwierząt, ponieważ większość gospodarstw ma teraz dopływ wody bezpośrednio do zagród dla zwierząt. Możesz także umieszczać studnie znalezione w różnych budynkach.
– Wiele obiektów do umieszczania wbudowanych, tak jak wtedy, gdy zacząłem, jedynym sposobem na uzyskanie animowanych drzwi było umieszczanie. Posiadasz i możesz je wszystkie sprzedać / kupić. Nie wiedziałem, jak je posiadać, tylko jeśli kupujesz ziemię.
-Ma misje terenowe

-Nie ma jeszcze kupowanych hurtowych nasion / nawozów / wapna, ale przy wszystkich możliwych do umieszczenia modach większość graczy i tak umieszcza je na farmie.
-Brak wyzwalacza uśpienia. Myślę, że możesz pobrać mod i umieścić go na wybranej farmie.
-Nie bga, ponieważ nie mamy ich tutaj, ale jeśli dużo ludzi chce, mógłbym dodać w przyszłości.
-mapa ma stare koryto kolejowe przebiegające przez nią. to właśnie przechodziło w poprzek.
-Standardowe owoce Chciałbym dodać lucernę, ale jeszcze nie
– Sprzęt startowy jest zbliżony do posiadanego przez nas rozmiaru. Obraz mapy przedstawia ten sam sprzęt, który posiadamy lub mieliśmy, ale są to mody, których nie chciałem uwzględniać wszystkich modów, więc sprzęt jest domyślny w grze (europejski).

Podziękowania dla CBJ dla budynków i wielu twórców map, z których korzystałem. Clovercreek, Countyline, Autumn Oaks i Mills County to tylko kilka z nich. oczywiście giganci do tworzenia gier. Dzięki wszystkim, którzy bez nich robili poradniki i odpowiadali na pytania na forum, nie wiedziałbym od czego zacząć.

Autor:
jm44807


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!