Rozrzutniki obornika FS22 International serii 500 v1.0.0.0

FS22 Przybory

Rozrzutniki obornika FS22 International serii 500 v1.0.0.0


W obliczu rosnącego zapotrzebowania na nawozy, aby uzyskać więcej z hektarów gospodarstw, potrzebujesz maszyny zbudowanej z myślą o wydajnym i skutecznym rozprowadzaniu cennego nawozu. Rozrzutniki International serii 500 są dokładnie tym, czego potrzebujesz, zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom związanym z dużymi ładunkami, z unikalną ramą pomocniczą w kształcie litery A wzmacniającą konstrukcję rozrzutnika oraz wyprodukowanymi lepszymi łopatkami „Bear-Claw” do przeżuwania grubych brył obornika i upewnij się, że obornik został przeżuty i wypluwany. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów od 118 do 274 buszli i wielu opcjom, które pomogą spełnić Twoje wymagania w gospodarstwie. Tandem 575 i 595 oferują większą wydajność większym gospodarstwom wyposażonym w wózki o dużej wytrzymałości, co pozwala ograniczyć skręcenia i naprężenia przy dużych ładunkach.

Unikatowym dodatkiem jest model 555, który w odróżnieniu od pozostałych posiada fartuch napędzany hydraulicznie. Dzięki temu możesz precyzyjnie dostosować ilość nawozu, którą chcesz zastosować, i to w drodze.

Uwzględnione są następujące elementy:
530
540
550
555 – Fartuch hydrauliczny
560
575
595

Opcje obejmują
Wszystkie rozrzutniki posiadają opcjonalne tylne znaki SMV | Wszystkie rozrzutniki mają fartuch napędzany mechanicznie, z wyjątkiem modelu 555, który ma fartuch napędzany hydraulicznie.

Autor:
JCLsFarmEquipment


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Przybory mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!