Regulacja owoców v1.0 FS19

FS19 Inne

Regulacja owoców v1.0 FS19


Ten mod dostosowuje dane różnych owoców do mojego stworzenia na realistycznych statystykach. Owoce są dostosowywane według zużycia nasion, plonów i ceny sprzedaży.
Zmiany w zużyciu nasion są szczególnie widoczne w przypadku owoców, które są sadzone siewnikiem punktowym. Tutaj zużycie nasion dobrze zgadza się z małymi zbiornikami magazynowymi tych maszyn.
Ale w rzeczywistości pojawia się również wyjątkowo niskie zużycie nasion rzepaku.
Dokonując korekt dochodu i cen sprzedaży, owoce i ich dochody są ze sobą zgodne. Plony tych owoców zostały przeliczone z rzeczywistości na zwierzynę łowną i uwzględniono takie czynniki, jak wysiłek związany z uprawą i zbiorami.
Ponadto ziarno pszenicy, jęczmienia, owsa (o ile występuje także żyto, orkisz, pszenżyto) uzyskuje różne specjalizacje poprzez zmianę plonów i cen sprzedaży, co czyni je atrakcyjnymi do różnych zastosowań.
Pszenica, owies (i pszenżyto) są bardziej odpowiednie do karmienia, a jęczmień (żyto i orkisz) do sprzedaży.
Możesz użyć trybu Hardcore, aby uzyskać prawdziwy plon.

Obsługiwane są następujące owoce:
– Domyślne owoce (bez bawełny, topoli, chwastów i trzciny cukrowej)
– Żyto, Orkisz, Pszenżyto, Koniczyna, Lucerna, Incarase_Grass, Cebula, Marchew, Kapusta, Czerwona kapusta, Sałata, Mak, Trawa Polna, Fasola, Energiemaize

Polecam używanie Seasons-Mod, MaisPlus-Mod i RealisticSeeder-Mod.

Autor:
RedFoxModding


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!