Premiera Farming Simulator 22: 22 listopada!

Farming Simulator 22 Mody

Premiera Farming Simulator 22: 22 listopada!


Farming Simulator 22 ukaże się 22 listopada i już teraz możesz zamówić w przedsprzedaży! Kup pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC, jeśli tak. Ponadto, jeśli chcesz tak zabezpieczyć sobie limitowaną edycję kolekcjonerską na PC, zawierającą działającą lampkę sygnalizacyjną i wiele innych bonusów, nie powinieneś tracić czasu. Jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów!

Farming Simulator 22 będzie dostępny na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i Stadia. Aby uczcić datę premiery, przygotowaliśmy również nasz pierwszy zwiastun filmowy. Możesz go obejrzeć poniżej, aby poznać klimatyczny smak gry.

Gdy nowe pokolenia rolników dorastają w ślady swoich rodziców – w prawdziwym życiu lub z radości z grania w Farming Simulator – widzimy, jak nasi dwaj bohaterowie, ojciec i córka, pracują razem na polu. Niezależnie od tego, czy grasz sam, czy razem w trybie wieloosobowym, satysfakcjonujące zwycięstwo zebranych winogron będzie tego warte. A propos winogron, chcesz dowiedzieć się więcej o nowych uprawach w Farming Simulator 22? Przyglądamy się również naszym nowym uprawom.

Zamów w przedsprzedaży i otrzymaj pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC!

Premiera Farming Simulator 22: 22 listopada!

Premiera Farming Simulator 22 na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i Stadia już 22 listopada. W zależności od regionu okładka przedstawia Case IH AFS Connect Magnum, Fendt 900 Vario, Massey Ferguson MF 8S lub Zetor Crystal.

Wszystkie zamówienia w przedsprzedaży otrzymują pakiet CLAAS XERION SADDLE TRAC, aby cieszyć się CLAAS XERION 4200 SADDLE TRAC oraz czterema dodatkowymi maszynami KAWECO. Poniżej znajdziesz pełną listę przedmiotów!

Siodło CLAAS XERION TRAC Pack

 • SIODEŁKO CLAAS XERION 4200
 • Cysterna KAWECO XERION SADDLE TRAC
 • Naczepa Cysterna KAWECO XERION SADDLE TRAC
 • KAWECO OPTI-JECT 800
 • Jednostka frontowa KAWECO

Premiera Farming Simulator 22: 22 listopada!

Zainteresowany limitowaną edycją kolekcjonerską na PC? Zawiera działające światło ostrzegawcze: Podłączany przez USB, reaguje na światła ostrzegawcze w grze, gdy tylko je włączysz w Farming Simulator 22. Dołączone są również nowe samouczki dotyczące modowania, naklejki marki i plakaty. Dowiedz się więcej o Edycji Kolekcjonerskiej w naszym ogłoszeniu!

Premiera Farming Simulator 22: 22 listopada!

 

Autor:
Farming Simulator 22


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.
Best Farming Simulator 22 Mody mods

2 komentarze

 1. 22 pisze:

  Kiedy farming simulator 22 będzie za darmo

 2. 22222 pisze:

  za dużo czasu

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!