Pas odbioru MAD MPB-1 v1.0 FS19

Pas odbioru MAD MPB-1 v1.0 FS19

Po wielu testach w laboratorium MAD, nasze badania wykazały, że taśmy przenośnikowe są w stanie przenosić dwa razy więcej materiału, gdy są wyposażone w trójwymiarowe taśmy, w porównaniu z taśmami z nadrukowanymi krawędziami. W związku z tym z przyjemnością prezentujemy najnowszą technologię pasów. Pas odbiorczy 3D! Podczas naszych badań opracowaliśmy również gigantycznego gąsienicowego gąsienicę 3D. Chociaż nie byliśmy w stanie odkryć użytecznego celu „Trackie”, nasze badania wykazały, że fajnie się z nim bawiło. W związku z tym Trackie został dołączony do tego pakietu (w sekcji Pojazdy -> Różne) jako przedmiot nowości.

Pas odbiorczy MAD MPB-1
Wiele możliwości wyboru koloru korpusu i paska
Opcja koła: tory standardowe lub 3D!!
Prędkość rozładunku: 350 l/min (dwukrotnie większa niż w przypadku systemu pasów 2D)
Prędkość jazdy: 5 lub 20 km/h (3 lub 12 mph)
Cena: 5000 USD (7 000 USD z silnikiem i kołami gąsienicowymi)

Trackie
Cena: $42 $
Prędkość: 240 km/h (149 mph)

Zastrzeżenie: Trackie to promocyjna, nowość, opracowana w laboratoriach MAD i może nie być odpowiednia dla małych dzieci. Trackie to fikcyjna istota, a wszelkie podobieństwo lub podobieństwo do prawdziwych gigantycznych samobieżnych gąsienic jest całkowicie przypadkowe. Dodatkowo konie używane do obliczania mocy konia są podobnie gigantyczne i mogą być 2370 razy silniejsze niż konie standardowe.

Autor:
Mantrid


Do czego służą te Farming Simulator 19 mod:

Wszystkie mody FS19 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 każdego dnia.Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Przybory mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!