Pakiet Green Valley Fix2 v1.1.0.1 FS19

FS19 Mapy

Pakiet Green Valley Fix2 v1.1.0.1 FS19


Mapa Green Valley:

– Realistyczny teren z wieloma owocami; – 22 pola o różnej wielkości; – Zwierzęta standardowe + hodowla ryb; – Uprawy standardowe + marchew, cebula, koniczyna, żyto, groszek zielony, czosnek, chmiel; – Na mapie jest wiele branż, ogród i winnica; – ruch samochodowy i pieszy; – Dostosowane do moda "Seasons". Rozpakuj archiwum! Archiwum zawiera mapę i dodatkowe mody.

Wersja 1.1.0.1 Poprawka dla Farming Simulator 2019 (v1.5.x):

– Zmieniono nazwę archiwum map. Teraz kariera jest uratowana.

Wersja 1.1.0.1 Poprawka 2 (ulyukaevv) dla Farming Simulator 2019 (v1.7.x):

– Przywrócono system kar; – Paliwo jest transportowane w module paliwowym z pakietu GAZ; – Woda pitna transportowana jest w uniwersalnym module zbiornikowym z pakietu GAZ; – Piwo, kwas i odpady w browarze transportowane są w module zbiorników uniwersalnych z pakietu GAZ; – Moduł pożarowy może być używany jako mobilna myjka wysokociśnieniowa z pakietu GAZ; – Dodano kombajn i wykaszarki do roślin okopowych, w tym czosnek od autora mapy.

Autor:
xSenio


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!