PAKIET FS22 TATRA PHOENIX V1.8.0.1

FS22 Ciężarówka

PAKIET FS22 TATRA PHOENIX V1.8.0.1


Oto nadchodzi. Ogromna poprawa w oparciu o oryginalną TATRĘ FS19.
Wszystkie modele pochodzą od Giants i innych doskonałych modów. Na tej podstawie dokonałem wielu poprawek zarówno w modelu, jak i teksturze, aby dopasować je do podwozia Tatra i zredukować wady wyglądu. Teraz ma realistyczne zawieszenie na belce rurowej, liczne przyciski IC i animację. Pełna regulacja różnych parametrów zawieszenia, aby zapewnić Ci większy komfort jazdy w terenie.

Polecany mod:
Interaktywne sterowanie
Uniwersalne automatyczne ładowanie
Kabina sypialna pojazdu
Pakiet Magazynu Centralnego
Konfigurator kolorów

Zamień wspornik nadwozia:
Zestaw łóżek Bulk Truck firmy Bcbuhler

Charakterystykę i przeznaczenie pojazdów i przyczep znajdujących się w tym pakiecie można znaleźć na obrazku podglądu. Resztę szczegółów pozostawiamy Tobie do zbadania.
Uwaga: dla wygody w tym pliku zintegrowano kilka skryptów. Obejmuje automatyczne wyłączanie świateł skrętu i blokowanie osi kierowanych. Jeśli ich nie potrzebujesz, możesz w dowolnym momencie usunąć odpowiednie pliki skryptów i odpowiadający im kod w modDesc.xml.
Bezpłatne udostępnianie.

wersja 1.8.0.1
Dodano konfigurację bez dźwigu na platformie Timber. Więcej konfiguracji kół w przyczepie do drewna.

Autor:
HatsuneKid


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Ciężarówka mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!