Olt Posavac 14 Serie (mocniejsza rama) Aktualizacja FS19

FS19 Przybory

Olt Posavac 14 Serie (mocniejsza rama) Aktualizacja FS19


Aktualizacja:
– Wprowadzono wiele zmian
-Rysunek wykonany od podstaw, zgodnie z oryginałem
-Wybierz między oryginalnymi uchwytami do rysowania olt lub imt
– Sam model jest ulepszony

Pług zawiera do wyboru kolory desek, szuflad i noży. Możesz wybrać kilka rodzajów naklejek, tak jak w oryginale. Wybór plotera do każdego pługa. Możesz regulować, o ile rama pługa będzie się przesuwać, w lewo lub w prawo, wszystko zależy od tego, gdzie pierwszy pług uderzy w prawą stronę opony. Pług był pierwotnie przeznaczony do użytku publicznego. Cóż, edycja i konwersja są dozwolone. Ciesz się noworocznym prezentem od zespołu IPK OSIJEK!

Pługi POSAVAC są lżejsze, przeznaczone do lżejszych rodzajów gleb.

Dzięki półspiralnemu kształtowi dwuczęściowych desek płużnych i elewacji z powodzeniem orają masę roślinną, kruszą i przewracają glebę, pozostawiając czyste dno bruzdy.

OLT dd powstała w 1912 roku jako fabryka zajmująca się produkcją i naprawą maszyn rolniczych. W 1926 roku OLT wprowadził na rynek pierwsze pługi i siewniki własnej produkcji. Na początku swojego rozwoju OLT nastawiony był na potrzeby rolników indywidualnych, ale wraz z rozwojem mechanizacji produkcji rolniczej rozpoczął również produkcję maszyn o szerokim zasięgu, przeznaczonych dla dużych zakładów i instalacji.

Autor:
Ivan0902


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Przybory mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!