Marka Volvo w Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 Mody

Marka Volvo w Farming Simulator 22


Farming Simulator 22 niebawem powita kolejnego wielkiego lidera branży w swoim gronie renomowanych marek: Volvo! Dziś z dumą ogłaszamy partnerstwo dla przyszłego projektu między nami w GIANTS Software i szwedzkiej międzynarodowej korporacji produkcyjnej.

Czekamy na ekscytujący projekt!
Jak widać, zwiastun wideo przedstawia nową ładowarkę kołową Volvo L200H High Lift, wyprodukowaną przez Volvo Construction Equipment (Volvo CE). Ładowarka kołowa, niedawno zaprezentowana światu, charakteryzuje się znacznie zwiększonym udźwigiem i większą mocą w porównaniu do swojego poprzednika, Volvo L180H – wiodącego na rynku w branży pozyskiwania drewna.

Więcej informacji wkrótce – bądź na bieżąco!
Wkrótce pojawi się w Farming Simulator 22 – obok innego sprzętu szwedzkiej marki. „Cieszymy się, że możemy postawić pierwsze aktywne kroki w dynamicznie rozwijającym się świecie gier z GIANTS Software. Będzie to nie tylko wyjątkowa szansa dla graczy, aby ożywić nasze maszyny, ale gra stanowi również doskonałą okazję do wprowadzenia młodszego pokolenia we wszystkie emocje związane z obsługą maszyn” – komentuje Arvid Rinaldo, Brand Partnerships w Volvo CE.

Autor:
Farming simulator


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.
Best Farming Simulator 22 Mody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!