Mapa startowa farmy kiwi 4x v1.2.1 FS19

FS19 Mapy

Mapa startowa farmy kiwi 4x v1.2.1 FS19


Aktualizacja 1.2.1:
Po południu wszyscy. Wciąż pracuję nad wersją multi-fruit, która będzie następna. Zrobiłem to dla naprawionego punktu sprzedaży stacji zbożowej. Poproszono mnie o większy Harverster i siewnik, więc dodałem je od tej wersji. Zrobiłem trochę podstawową pracę nad tą wersją. Nakarm swoje zwierzęta trochę tucker, ponieważ będziesz musiał zacząć od nowa.
Przepraszam za opóźnienie, nie chciałem tego zwolnić, dopóki nie zrobiłem większości dróg gruntowych. Jest kilka drobnych zmian, które zobaczysz od ostatniej wersji. To moja pierwsza wersja mapy, więc dziękuję za cierpliwość. Cieszyć się. Twoje zdrowie. Cazz64

PS Jeśli istnieje modder mapy fs19, który mógłby mi pomóc z kilkoma drobnymi problemami, które mam, zostaw komentarz poniżej. Twoje zdrowie

Aktualizacja 1.2:
Popołudnie dla was wszystkich. Nie spałem całą noc, przeglądając tę mapę iz pomocą nieśmiałego czarodzieja. mapa jest wolna od błędów, aw sklepie działa usterka wyzwalania pojazdu. Zauważysz, że rozmiar pliku jest mniejszy niż oryginał. Pozbywaliśmy się budynków, skał itp. Spod terenu. Więc jej jest tym, co zostało zrobione.
1, komunikat o błędzie naprawiony.
2. Naprawiono wyzwalacz sprzedaży pojazdów w sklepie.
3. wyczyściłem wszystko pod mapą.
4. Teraz masz 15 punktów sprzedaży na mapie.
5. Drogi asfaltowe i gruntowe prowadzą do różnych wyzwalaczy sprzedaży. (Drogi można usunąć)
6. Przy głównych drogach dodano świerki i sosny. Kupując ziemię, wszystko można wyciąć.
7. Zwiększyć rozmiar lasu o 3x.
8. Wyczyszczono wszystkie pływające obiekty.
UWAGA: Po dodaniu tego pliku zip do folderu mod NIE zmieniaj nazwy pliku. stracisz punkty sprzedaży i będziesz mieć błędy.

Jeśli ta mapa nie przypadnie Ci do gustu, Dellete ją. Wszyscy inni. Cieszyć się

Aktualizacja 1.0.1:
Witam was wszystkich. Dziękuję za prośby o moją mapę.
1. Mam stały wyzwalacz sprzedaży w sklepie,
2. Dodałem teraz pola uprawne. Więc masz tylko jedno pole z trawą. (Posiadasz również ziemię BGA, więc możesz ją sprzedać od razu. Nie zapominaj, że otrzymujesz wypłatę z BGA dopiero o północy).
3. Dodałem skalistą granicę wokół mapy granic.
4. Poprawiono kolizję granic wokół mapy.

Będę dodawał więcej drzewek wokół obszaru granicznego i więcej wyzwalaczy sprzedaży w przyszłych aktualizacjach.
Proszę, uświadomcie sobie, że to moja pierwsza publiczna mapa i uczę się, gdy idę z małymi problemami, na które możecie się natknąć. Zaprojektowałem tę mapę z myślą o graczach, którzy chcą stworzyć mapę do swoich upodobań w grze.
Chciałbym podziękować ShyWizard, Nick the Hick i BOB Wrangler za filmy instruktażowe. Gdyby nie ci ludzie razem ze Steviem, ta mapa nie byłaby możliwa. Twoje zdrowie

Dziękuję ShyWizard za naprawienie błędu i problem z wyzwalaczem sprzedaży

V1.0.0
Cześć, poproszono mnie o zrobienie pustej mapy 4x z ustawionymi wyzwalaczami punktów sprzedaży. Mam je rozrzucone po mapie i wszystkie działają dobrze, jak na załączonych zdjęciach, dodałem pola bez drzew (w prawym dolnym rogu jest las, gdzie jest port 1). Dodałem farmę z kurczakami, owcami, świniami, koniami i krowami, abyś mógł zacząć. Zrobiłem tylko kilka dróg wokół obszarów sprzedaży, więc drogi można usunąć w trybie malowania. Tę mapę stworzyłem dla tych, którzy chcą zbudować mapę w grze tak, jak chcą. Jeśli masz jakieś negatywne przemyślenia na temat tego, że ta mapa Ci się nie podoba, Usuń ją. Ta mapa miała być taka. Cieszyć się

Autor:
Giants, Cazz64


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!