Mapa FS22 Thüringen v3.2.0.0

FS22 Mapy

Mapa FS22 Thüringen v3.2.0.0


Witamy w Turyngii v3.0 4-Fold. Zboża rosną na największej części gruntów ornych Turyngii. Jest podstawą wielu produktów przemysłu spożywczego, takich jak pieczywo, makarony, ale także piwa i alkoholi.

Wersja 3.2
Naprawiono system zwierząt (zwierzęta rozmnażają się automatycznie i dają mleko)
Naprawiono drobne błędy
Wyregulowano spust oleju napędowego do produkcji ziemniaków
Produkcja wegetariańska napędza teraz palety
Nie jest wymagany żaden nowy zapis stanu gry

Witamy w Turyngii v3.0 4-krotnie,
Rostbratwurst Turyński, knedle Turyngii i wiele innych specjałów z naszego kraju są synonimami doskonałych produktów daleko poza granicami państwa. Podstawą tych produktów jest efektywne rolnictwo oparte na ponad
Połowa powierzchni kraju tworzy bazę dla wysokiej jakości żywności i pasz.
Ze względu na różnorodność naturalnych czynników lokalizacyjnych na obszarach naturalnych, takich jak średnia roczna temperatura, opady, wysokość nad poziomem morza, gleba,
Przydatność do użytku rolniczego jest różna.
Na największej części gruntów ornych w Turyngii rośnie zboże.
Jest podstawą wielu produktów przemysłu spożywczego, takich jak pieczywo i makarony
ale także piwo i alkohol. Jest także ważną paszą dla zwierząt hodowlanych.
Na mapie znajdują się 94 pola, na których można uprawiać rośliny wieloplonowe (lucerna, marchew, koniczyna, konopie, lawenda, orkisz, proso, cebula, mak, kapusta czerwona, kapusta biała, żyto, tytoń, pszenżyto, chmiel). Zainstalowano również nowy system dla zwierząt (FS22_EnhancedAnimalSystem), a także istnieje ponad 50 produkcji z ponad 100 różnymi produktami. Istnieją 4 dziedzińce wybudowane na stałe i wystarczająco dużo miejsca na budowę nowych. Obecne są również 64 kąty podłoża, a także rolnictwo precyzyjne. W sklepie w kategorii przyczepy i różne inne znajdziesz aluminiowy samolot Krone do palet, który zmniejsza wydajność palet, a w kategorii przyczepy i hodowla zwierząt znajdują się 2 beczki, które mogą załadować wszystkie płyny, zbierane są również tytoń i konopie dołączony.
Istnieją 4 wbudowane dziedzińce, ale jest też wystarczająco dużo miejsca, aby się osiedlić i zbudować coś własnego.
Wszystkie mody wymagane przez mapę ładują się automatycznie, z wyjątkiem rzeźnika, który musisz pobrać samodzielnie
https://farmingsimulator22mods.com/animal-production-v1-0-0-3-fs22/

Autor:
Farmer Marco, MrLager, Atabogo, Schleswih Holstein, BlackSheepMpding, Pyjama Monster,Maxx, Martin/Cro[FBM], Achimobil, Mister_Mojo_AT, Sussi und Wingi, Farmer Andy ,Toy, Ronny, Erich, Pleitegeier, Akita83, FrankGTB, MarkusTRLP, ThomasDtP, DMTSound, PatrickBGEM, Rene.


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!