KURSPLAY V6.03.00020 FS19

FS19 Inne

KURSPLAY V6.03.00020 FS19


Dobrze znany scenariusz Kurspley! Możesz powiedzieć, że główna au pair! Teraz dostępny na 19. farmie!

Modyfikacja skryptu Courseplay (aktualna wersja robocza)

To chyba najpopularniejszy mod w grze. Skrypt Kursplay umożliwia w grze tworzenie tras i zadań dla różnego rodzaju wyposażenia, a następnie ich wykonywanie. Oznacza to, że tworząc trasę dla swojego ciągnika lub np. Ciężarówki, samodzielnie wykona określoną pracę bez Twojego dalszego udziału. Jak możesz zrozumieć, jest to znacznie ciekawsze, a ponadto bardziej funkcjonalne niż standardowi pracownicy zatrudnieni w FS 2019.

Po pobraniu i zainstalowaniu modyfikacji Courseplay w grze Farmer Simulator 19 będziesz mógł tworzyć trasy dla różnych maszyn rolniczych. Na przykład, jeśli musisz wysłać traktor do jakiejś pracy: zaoranie ziemi, zasianie przyszłej uprawy lub jej zebranie, wystarczy wskazać numer pola. Ciężarówkę można nauczyć, jak dostarczać niektóre towary na sprzedaż lub przewozić towary z punktu B do punktu A. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, ponieważ scenariusz ma wiele możliwości.

Jak korzystać z moda Kursplay w FS 19?

Naprawdę nic skomplikowanego! Po pobraniu i zainstalowaniu tego moda musisz nacisnąć następującą kombinację klawiszy : Ctrl plus Delete. Na twoich oczach powinno pojawić się menu w języku rosyjskim. Wszystko w nim jest dość proste i jasne. Ale w skrócie wszystko sprowadza się do wytyczenia trasy dla potrzebnej jednostki wyposażenia i jej dalszej reprodukcji, czyli wskazania, dokąd jechać, jaką trasę i co na koniec zrobić.

To prawda, jest jedno, ALE: za pierwszym razem, aby stworzyć trasę, musisz sam ją przejechać. W ten sposób określasz punkty do naśladowania, zakręty itp. Cóż, wtedy technika zapamięta już trasę i twoje działania i będzie w stanie poruszać się samodzielnie.
Cechy wersji:
– Możesz wybrać liczbę lotów od bazy do punktu sprzedaży;
– Po określonej liczbie lotów wstaje w punkcie końcowym i zgłasza to;
– Ponadto, gdy ciągnik czeka na napełnienie bunkra kombajnu, wyłącza silnik;
– Naprawiono drobne błędy;
– Udowodniono, że jest stabilny

Na dziś aktualny / ostatni oficjalny – v6.03.00020

Autor:
DevTeam


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!