KIWI FARM STARTER MAP 4X aktualizacja V3a FS19

FS19 Mapy

KIWI FARM STARTER MAP 4X aktualizacja V3a FS19


Cześć ludzie. Po wielu prośbach zdecydowałem się dać farmie startowej Kiwi poważną aktualizację bez wprowadzania jakichkolwiek zmian w zamierzeniu. Od kilku tygodni mam to publikowane na mojej stronie grupowej na Facebooku i czuję, że jest już gotowe, aby wyjść publicznie. Połączyłem siły z trzema innymi facetami i jestem znany jako współpraca. W ten sposób będziemy teraz tworzyć mapy o różnych stylach i czuję, że przyniesie to korzyści wszystkim. Podziękowania dla Johnny'ego z JNJ, Perrana (Old Aussie Guy) i JD za jego pomoc, w tym Video's.

Dobra, dodałem kompost do mapy startowej Kiwi Farm. Będziesz potrzebował kompostu Neale Green
możliwość umieszczania modów, aby móc produkować kompost. Zrobiłem własny punkt sprzedaży kompostu. Używasz rozrzutnika przyczepy do obornika na swoich polach. Jedyną rzeczą jest to, że nie możesz mieć ustawień, w których pomocnik AI kupuje, gdy rozprzestrzenia się na polu. Będzie działać tylko z pomocnikiem AI, gdy go użyjesz.Dodałem silos farmy do mapy, więc nie ma potrzeby rozpakowywania żadnych plików, ponieważ dodano do niego również kompost. mam nadzieję, że ci się spodoba. Wielkie dzięki dla Papa smurfs Compost mod. Jeśli to ci się nie podoba. Usuń to. Resztę ciesz się. Twoje zdrowie. Cazz64

Cześć, ten został zaktualizowany dla Giants patch 1.3, co oznacza, że możesz teraz pomalować trawę. Musisz zacząć od nowa, ponieważ musiałem usunąć strych na siano, ponieważ był on w konflikcie z silosem gospodarczym. Silos rolniczy zajmuje wszystko, co zajmuje strych na siano. Naprawiono drobny błąd. dzięki Mike'owi z GNG modding.
Ta mapa zawiera plik rar, który należy rozpakować. Wewnątrz znajdują się 2 spakowane pliki. Jedna to mapa, druga to silos wielowocowy. Dodaj je do swojego pliku mod, a po uruchomieniu gry silos będzie na farmie. Jeśli to ci się nie podoba. Usuń to. Resztę ciesz się. Twoje zdrowie. Cazz64

V2.0 Cześć wszystkim, właśnie zakończyłem daty dla KiwiFarm. Dziękuję za cierpliwość i uwagi. Bardzo pomagają w znajdowaniu małych błędów w grze. Oto, co zrobiłem
1. Naprawiono tryb „Farm Manager” i „Start from scratch mode”. Teraz nic tam nie masz.
2. Naprawiono unoszące się obiekty wokół mleczarni i mapy. Wszystkie drzewa są teraz ustawione prawidłowo.
3. Naprawiono małe problemy na Polach 1, 6, 9, 12, 20, 21 i 23. Wszystkie feildie można teraz połączyć ze znanymi problemami. Siewnik i pługi działają dobrze na nich. Również niektóre prace w tle, które nie są zauważalne.
Chciałbym podziękować Mike'owi z GNG Modding. Jest bardzo pomocny i zasługuje na wielkie podziękowania za pomoc i pokazanie, jak naprawić drobne błędy na obu moich mapach. To świetny facet. Również gra z Kentuckian JD i BOB FarmWrangler.
Ta mapa zawiera plik rar, który należy rozpakować. Wewnątrz znajdują się 2 spakowane pliki. Jedna to mapa, druga to silos wielowocowy. Dodaj je do swojego pliku mod, a po uruchomieniu gry silos będzie na farmie. Jeśli to ci się nie podoba. Usuń to. Resztę ciesz się.
Twoje zdrowie. Cazz64

Aktualizacja V1.3 Multifruit:
Hej ludzie, spędziłem trochę czasu nad tym teraz i chciałbym podziękować BOB (FarmWrangler za jego wkład i przetestowanie mapy dla mnie.) Również wielkie podziękowania dla tych, którzy udzielili opinii na temat małych problemów, które napotkali podczas gry Wcześniejsze wersje. Zostawiłem otwarte feilds, ponieważ planowałem pozwolić wam zmienić to w grze tak, jak chcecie. Wszystkie obszary sprzedaży są ogrodzone. Oto kilka ważnych rzeczy, które zrobiłem poza pracą w tle.

1. Napraw brakujące Poplar.
2. Dodaj kolorowe zdjęcia Multi Fruit i Fruit hud.
3. Ogrodzone i dodane szlabany do stref sprzedaży.
4. Dodano domy wiejskie do granic mapy.
5. zmienił obszary własności gospodarstwa na 4 małe łowiska.
6. Przerób wszystkie dobra i pola uprawne od podstaw, tak aby własność gruntów zależała od dróg otaczających teren.
7. Dodano silos wielu owoców w spakowanym pliku i gps wraz z mapą. Musisz rozpakować pobrany plik i umieścić 3 spakowane pliki w folderze mod.
8. Ta mapa NIE będzie działać poprawnie, jeśli masz w pliku mod Tardis.
9. Dodany strych na siano na żądanie, ale możesz go sprzedać, jeśli chcesz, ponieważ silos na wiele owoców je przyjmuje.

Są 2 małe błędy, których nie mogę jeszcze rozwiązać. Przeszedłem wszystko, ale nie mogę znaleźć problemu. Mam nadzieję, że będzie to ostatnia aktualizacja tej mapy, ponieważ miała to być tylko mapa początkowa. Jeśli ktoś wie jak naprawić drobne błędy to proszę o kontakt. Jeśli to ci się nie podoba. Usuń to. Resztę ciesz się. Twoje zdrowie. Cazz64

Aktualizacja 1.2.1:
Po południu wszyscy. Wciąż pracuję nad wersją multi-fruit, która będzie następna. Zrobiłem to dla naprawionego punktu sprzedaży stacji zbożowej. Poproszono mnie o większy Harverster i siewnik, więc dodałem je od tej wersji. Zrobiłem trochę podstawową pracę nad tą wersją. Nakarm swoje zwierzęta trochę tucker, ponieważ będziesz musiał zacząć od nowa.
Przepraszam za opóźnienie, nie chciałem tego zwolnić, dopóki nie zrobiłem większości dróg gruntowych. Jest kilka drobnych zmian, które zobaczysz od ostatniej wersji. To moja pierwsza wersja mapy, więc dziękuję za cierpliwość. Cieszyć się. Twoje zdrowie. Cazz64

PS Jeśli istnieje modder mapy fs19, który mógłby mi pomóc z kilkoma drobnymi problemami, które mam, zostaw komentarz poniżej. Twoje zdrowie

Aktualizacja 1.2:
Popołudnie dla was wszystkich. Nie spałem całą noc, przeglądając tę mapę iz pomocą nieśmiałego czarodzieja. mapa jest wolna od błędów, aw sklepie działa usterka wyzwalania pojazdu. Zauważysz, że rozmiar pliku jest mniejszy niż oryginał. Pozbywaliśmy się budynków, skał itp. Spod terenu. Więc jej jest tym, co zostało zrobione.
1, komunikat o błędzie naprawiony.
2. Naprawiono wyzwalacz sprzedaży pojazdów w sklepie.
3. wyczyściłem wszystko pod mapą.
4. Teraz masz 15 punktów sprzedaży na mapie.
5. Drogi asfaltowe i gruntowe prowadzą do różnych wyzwalaczy sprzedaży. (Drogi można usunąć)
6. Przy głównych drogach dodano świerki i sosny. Kupując ziemię, wszystko można wyciąć.
7. Zwiększyć rozmiar lasu o 3x.
8. Wyczyszczono wszystkie pływające obiekty.
UWAGA: Po dodaniu tego pliku zip do folderu mod NIE zmieniaj nazwy pliku. stracisz punkty sprzedaży i będziesz mieć błędy.

Jeśli ta mapa nie przypadnie Ci do gustu, Dellete ją. Wszyscy inni. Cieszyć się

Aktualizacja 1.0.1:
Witam was wszystkich. Dziękuję za prośby o moją mapę.
1. Mam stały wyzwalacz sprzedaży w sklepie,
2. Dodałem teraz pola uprawne. Więc masz tylko jedno pole z trawą. (Posiadasz również ziemię BGA, więc możesz ją sprzedać od razu. Nie zapominaj, że otrzymujesz wypłatę z BGA dopiero o północy).
3. Dodałem skalistą granicę wokół mapy granic.
4. Poprawiono kolizję granic wokół mapy.

Będę dodawał więcej drzewek wokół obszaru granicznego i więcej wyzwalaczy sprzedaży w przyszłych aktualizacjach.
Proszę, uświadomcie sobie, że to moja pierwsza publiczna mapa i uczę się, gdy idę z małymi problemami, na które możecie się natknąć. Zaprojektowałem tę mapę z myślą o graczach, którzy chcą stworzyć mapę do swoich upodobań w grze.
Chciałbym podziękować ShyWizard, Nick the Hick i BOB Wrangler za filmy instruktażowe. Gdyby nie ci ludzie razem ze Steviem, ta mapa nie byłaby możliwa. Twoje zdrowie

Dziękuję ShyWizard za naprawienie błędu i problem z wyzwalaczem sprzedaży

V1.0.0
Cześć, poproszono mnie o zrobienie pustej mapy 4x z ustawionymi wyzwalaczami punktów sprzedaży. Mam je rozrzucone po mapie i wszystkie działają dobrze, jak na załączonych zdjęciach, dodałem pola bez drzew (w prawym dolnym rogu jest las, gdzie jest port 1). Dodałem farmę z kurczakami, owcami, świniami, koniami i krowami, abyś mógł zacząć. Zrobiłem tylko kilka dróg wokół obszarów sprzedaży, więc drogi można usunąć w trybie malowania. Tę mapę stworzyłem dla tych, którzy chcą zbudować mapę w grze tak, jak chcą. Jeśli masz jakieś negatywne przemyślenia na temat tego, że ta mapa Ci się nie podoba, Usuń ją. Ta mapa miała być taka. Cieszyć się

 

Autor:
Cazz64


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!