Helikopter RC FS22 v1.0.0.0

FS22 Samochody

Helikopter RC FS22 v1.0.0.0


Powiadomienie o korzystaniu z monetyzacji
Proszę o link do adresu URL TEJ STRONY, jeśli używasz TEKSTURÓW, które tworzę w MONITIZOWANYCH FILMACH. Jestem właścicielem niektórych tekstur znajdujących się w tym pliku i nieautoryzowane użycie tekstur bez łącza zwrotnego adresu URL będzie uznawane za skargę dotyczącą praw autorskich. Pobierając, wyrażasz zgodę.
Płacę za Dropbox, aby bezpiecznie przechowywać pliki do pobrania. Proszę, wesprzyj mnie i nie przesyłaj ponownie gdzie indziej. Pliki są aktualizowane w czasie rzeczywistym, wersja podana w poście może być starsza od aktualnie pobieranej. Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem odpowiedzialny za jakiekolwiek szkody, które mogą powstać w wyniku korzystania z dostarczonych przeze mnie plików. Zachowuję swoje prawa autorskie do wszystkich tekstur/obrazów/dźwięków „ja” utworzonych w tym poście/plikach i nie zezwalam na redystrybucję w celach zarobkowych. Korzystanie z .i3d i powiązanych typów plików przez Giants Network nadal podlega Warunkom korzystania

Autor:
nono56


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!