GC feedManufactoryHall v1.0 FS19

FS19 Obiekty

GC feedManufactoryHall v1.0 FS19


Duża hala mieszania paszy dla krów i świń

Ważne: tego moda nie można zmienić ani zaoferować do ponownego pobrania bez mojej zgody. Wymaga „GlobalCompanyMod”, który można znaleźć w kategorii „Placeable Objects> GlobalCompanyPlaceables” i kosztuje 350 000 euro na zakup i 10 euro dziennie na utrzymanie.

Ważne: Plac budowy, na którym ma stanąć hala, powinien być wcześniej wyrównany w ramach „kształtowania krajobrazu”, ponieważ mod wykorzystuje „funkcję poziomowania” do wykopania dołu pod bunkier w obszarze rozładunku. Reszta obszaru nie ulegnie zmianie!
Jest to duża mieszalnia pasz do produkcji paszy dla krów i świń. Jest „gotowy na sezon” i przystosowany do wielu graczy.

Hala wyposażona jest w kilka animowanych bram oraz oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne. Obszar rozładunku przejazdowego jest wyposażony w „wyzwalacze łopaty i beli”. Odpowiednie wypełnienie można odczytać na wyświetlaczach.

Zaawansowany system rurociągów dostarcza surowce do dwóch potężnych, animowanych mieszalników pasz o wydajności 160 000 l na godzinę. Dwa obszary wyjściowe, każdy dla paszy dla krów lub świń, są połączone, gdzie pasza jest stale podawana jako „DynamicHeap”. Należy go usunąć łopatą.
Wyzwalacze odtwarzacza dla funkcji GC znajdują się w hali maszyn, przed mikserami, na których wyświetlaczu można sprawdzić wielkość wejściową i wyjściową.

Fabrycznie produkcje są ustawione na „OFF”, więc trzeba je uruchamiać ręcznie, nawet gdy gra rozpocznie się od nowa.

Autor:
The hall is originally based on the Mod FS19_GlobalCompanyPlaceabele_DynamicStorageHall \"by VertexDezign. Approval is available! Thank you very much for that.
The two feed mixers are heavily modified objects from the mod \"FS19_Fl_FeedMixers\" by GtX, but are based on the GC script


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!