FS22 Volvo FH16 V1.0.0.0

FS22 Ciężarówka

FS22 Volvo FH16 V1.0.0.0


Trzy główne ulepszenia. Teraz ma animację otwierania drzwi i okien, realistyczną animację zawieszenia poduszki powietrznej oraz graczy zapinających pasy bezpieczeństwa po wejściu do pojazdu. Fotel pasażera ma również pas bezpieczeństwa, ale jest kontrolowany przez Interactive Control.
Inne ulepszenia obejmują renderowanie cieni przednich świateł, realistyczne parametry zawieszenia, animację siodełka, nowe światła przeciwmgielne itp

Wsparcie dla modów:
Kontrola interaktywna
Kabina sypialna pojazdu

Uwaga! Jest to teraz prawdziwy traktor 4×2 zamiast oficjalnego napędu na wszystkie koła. Nie jeździj nim po nierównym terenie. Wysokość siodełka tego ciągnika jest niska, więc większość naczep może nie nadawać się do sprzęgania z nim. Obecnie ma tylko konfigurację podwozia 4×2. Mogę dodać więcej konfiguracji podwozia w przyszłości, jeśli będę miał czas.

Proszę cieszyć się

Autor:
HatsuneKid, GIANTS Software


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Ciężarówka mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!