FS22 Toyota Hilux IV v1.0.0.0

FS22 Ciągniki

FS22 Toyota Hilux IV v1.0.0.0


Toyota Hilux IV z drewnianą wywrotką tylną typową dla Portugalii. W Portugalii pick-upy i samochody dostawcze są w dużej mierze modyfikowane za pomocą drewnianych nadwozi, jest tam bardzo popularne i nie ma znaczenia marka i model pickupa lub vana, wszystko jest dozwolone, ale najpopularniejszy pozostaje Nissan Navara, Toyota Hilux, Mitsubishi L200 i Bedford KB (była angielska spółka zależna angielskiego producenta Vauxhall, która zniknęła w 1986 r.) i powszechnie używane przez rzemieślników i rolników, a nawet osoby prywatne. jest w 100% portugalski, takiego samochodu nie zobaczysz nigdzie indziej.

Interaktywne sterowanie kontenerem na śmieci (drzwi wejściowe pojawią się w następnej aktualizacji)
Konfigurowalny kolor
Możliwość wyboru w sklepie pomiędzy 2 portugalskimi talerzami (talerza 2005-2020 lub obecna płyta) lub konfigurowalną płytą Farming
Animowany licznik
Dynamiczne zawieszenie

Autor:
DR3RS GDNfix


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Ciągniki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!