FS22 Szklarnie (zmiana) v1.1.0.0

FS22 Obiekty

FS22 Szklarnie (zmiana) v1.1.0.0


Wersja 1.1.0.0
Naprawiono niedziałające nasiona na dużej działce ogrodowej;
Dodano nową szklarnię foliową, produkcję zależną od słońca.

Są to realistyczne wersje szklarni na skalę przemysłową i średnią, również z dwoma otwartymi ogrodami, które teraz oprócz sałaty podstawowej, pomidora i truskawki produkują nowe uprawy, takie jak: melon, arbuz, kapusta, czerwona kapusta, czerwona sałata, zielona cebula, dynia, ogórek, młoda marchewka, kalafior, grzyb, bakłażan, chili i papryka.

Potrzebny mod Production Revamp.
Przepisy wykorzystują wodę i nasiona, a jeśli dodasz wapno, kompost i/lub obornik, nawozy stałe, zrębki lub słomę i puste palety (ostatnią można kupić w sklepie lub wyprodukować w moim tartaku platyna; inne puste palety mogą praca) uzyskasz do 100% większą wydajność.

Receptury są takie same na wszystkich przedmiotach do umieszczania, ale tylko ten przemysłowy działa non stop; średnia szklarnia będzie działać przez cały rok, ale zależy od mocy słońca (noc wolna, kiedy jest bardzo słonecznie, produkcja będzie najlepsza); działki ogrodnicze przestaną działać w miesiącach zimowych, a cykle produkcyjne zostaną skrócone.

Będzie działać bez kompostu lub pustych palet (dostanie tylko kilka ostrzeżeń w dzienniku, a dopalacz z nich nie zostanie dodany).
Punkt sprzedaży nie jest potrzebny, będzie sprzedawany w tym samym miejscu co pomidory, sałata i truskawki na twojej mapie.
Aby uzyskać wsparcie, dodatkowe modyfikacje/edycje modów i miłą społeczność, dołącz do mojego Discorda (link w profilu).

Autor:
Blacksheep Modding WES_Mods Jinkou89


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!