FS22 Rolnictwo precyzyjne DLC v1.0.2.1

FS22 Pakiety

FS22 Rolnictwo precyzyjne DLC v1.0.2.1


Dziennik zmian 1.0.2.1:
– dodano obsługę czujnika dawki nasion i plonu dla niestandardowych typów owoców modów (więcej informacji znajduje się w załączonym PrepareModMaps.pdf)

Dziennik zmian 1.0.1.0:
– mulczowanie i wałowanie ponownie mają wpływ na plony
– naprawiono błędne wyświetlanie oczekiwanego plonu
– rzodkiew oleista zwiększa teraz azot o 25 kg/ha
– wpływ pojedynczych pól na całkowity wynik środowiskowy jest teraz zależny od wielkości pola
– naprawiono problemy, gdy żadne pola nie były jeszcze posiadane
– naprawiono niewidzialne drzwi w szopie
– stały wynik środowiskowy z soją
– stałe zapotrzebowanie traw na azot
– opryskiwacze wyposażone w opryski punktowe będą teraz rozpylać nawóz tylko w miejscach, które były potrzebne
– przy rozpoczęciu używania PF na starych zapisach stan nawożonego pola przekłada się na więcej początkowego azotu

Dziennik zmian 1.0.2.0:
– naprawiono problemy z efektami wizualnymi na opryskiwaczach bez opryskiwania punktowego
– koniec nocnych ostrzeżeń czujnika upraw, gdy AI jest aktywne
– naprawiono problemy z mapą azotu podczas sprzedaży pól
– stałe zużycie siewnika i cena nawozów płynnych w analizie ekonomicznej
– naprawiono kierunkowskaz na Kotte PTR
– dodano konfigurację belki 24m dla opryskiwacza John Deere R732i

Spraw, by Twoja wirtualna farma była bardziej przyjazna dla środowiska i bardziej zrównoważona: DLC Precision Farming Free wprowadza nową mechanikę rozgrywki opartą na prawdziwej inteligentnej technologii rolniczej. Obejmuje to cztery różne typy gleby i pobieranie próbek gleby, analizę ekonomiczną i ocenę środowiskową dla Twojego gospodarstwa.

Czujniki upraw i różne mechanizmy dynamicznej poprawy plonów i pielęgnacji upraw pomagają oszczędzać nasiona, wapno, nawozy, herbicydy, paliwo, aw końcu pieniądze. Wszystko to przy jednoczesnym ograniczeniu wpływu Twojej działalności na środowisko. John Deere R732i PowrSpray, ISARIA Scout i ISARIA PRO Active poszerzają Twój repertuar narzędzi rolniczych, aby prowadzić zrównoważone gospodarstwo.

Nowa karta rolnictwa precyzyjnego w menu zawiera wszystkie informacje potrzebne do optymalizacji plonów i kontroli nad finansami i sposobem prowadzenia gospodarstwa. Mapa gleby ze specjalnymi filtrami pokazuje aktualny stan gleby, a każde podjęte przez Ciebie działanie znajduje odzwierciedlenie w przeglądzie analizy ekonomicznej. Tymczasem ocena środowiskowa Twojego gospodarstwa wskazuje, jak przyjazne dla środowiska jest Twoje działanie — obliczane na podstawie takich czynników, jak zredukowana uprawa, poziom azotu, zwalczanie chwastów za pomocą technologii oprysków punktowych i inne.

Bezpłatne DLC Precision Farming to projekt zainicjowany przez firmę John Deere w Niemczech i finansowany przez EIT Food, wiodącą europejską inicjatywę Food Innovation. Współfinansowany przez UE projekt ma na celu zwrócenie uwagi na zrównoważoną technologię w rolnictwie we współpracy z Instytutem Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk, Grupo AN w Hiszpanii oraz uniwersytetami w Hohenheim (Niemcy) i Uniwersytetem im. w Reading (Wielka Brytania).

Autor:
GIANTS Software


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Pakiety mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!