FS22 Punkt śmieci V1.0.0.1

FS22 Obiekty

FS22 Punkt śmieci V1.0.0.1


1 punkt skupu – W punkcie skupu można wykorzystać chleb i ser do produkcji szkła brązowego, szkła zielonego, szkła białego, biomasy, tektury, śmieci i papieru na potrzeby produkcji
2 centrum recyklingu — w centrum recyklingu można wyprodukować lub sprzedać nowe szklane butelki do wymaganej produkcji ze szkła brązowego, szkła zielonego, szkła białego i wody. Można tu palić śmieci, papier i kartony z punktu zbiórki.
3 Kopostwerk – Z siana, trawy, biomasy, pustych palet, tłuszczu, Altoil, zrębków drzewnych, ładunków elektrycznych, obornika, słomy, rozdrobnionego materiału i konserwacji, kompost i Altoil mogą być produkowane w kompostowni do wymaganych produkcji
Aktualizacja bez skryptu addplaceablecategory. Można ją wybrać i umieścić w menu konstrukcyjnym w sekcji „Produkcja umieszczalna”, nie będąc od siebie zależnymi.

Autor:
SBModding


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Obiekty mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!