FS22 Gleaner N6 i N7 seria 3 v1.0.0.0

FS22 łączy

FS22 Gleaner N6 i N7 seria 3 v1.0.0.0


Kombajn zbożowy Allis-Chalmers Gleaner N6 został zbudowany w Independence Missouri USA przez Allis-Chalmers. Został wprowadzony w 1978 roku wraz z nieco mniejszym kombajnem Allis-Chalmers Gleaner N5. Wyposażony był w silnik Allis-Chalmers 426 o mocy 220 KM (160 kW) i 245 bu bin oraz wiele zaawansowanych technologicznie funkcji przycisku, których nie oferował żaden inny kombajn. Ze względu na dużą pojemność można go było kupić z 30-stopowym hederem do zboża i pierwszym 12-rzędowym hederem do kukurydzy dostępnym w USA. W 1979 roku do N6 dołączył jeszcze większa pojemność N7. Podziękowania dla oryginalnego moddera. Muszę też podziękować wielu ludziom za pomoc w tym. Dzięki wychodzę do
Stół warsztatowy do skuterów
Modowanie Schaben
Modyfikacja Agrotronu
Farmy Skywalkerów
MarkThor
Blake Chamness
Bez pomocy wszystkich ten mod nie powstałby w ten sposób. Wszelkie problemy daj mi znać. Również jeśli doczytałeś tak daleko, nie przesyłaj mojego moda na inne strony. Ciesz się i udostępniaj zrzuty ekranu !!
Tak, słoma i plewy będą spływać więcej po lewej stronie kombajnu, ale to dlatego, że tak właśnie działa kombajn do zbierania.
W tej chwili nie mam żadnych nagłówków, ale będę szukał jakiegoś wydania, kiedy będę mógł znaleźć te, które mi się podobają.

Autor:
Pleasant View Farm


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 łączy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!