FS22 Crop Inputs Spółdzielnia v1.0.0.1

FS22 Inne

FS22 Crop Inputs Spółdzielnia v1.0.0.1


Lista zmian 1.0.0.1:
Naprawiono pojawiające się palety nawozów i herbicydów z wieloma naklejkami
Naprawiono komunikat o uzupełnieniu palety pojawiający się podczas używania skrzynek nasiennych

Witamy w spółdzielni rolników prerii. Zainspirowany różnymi miejscami sprzedaży środków produkcji rolnej w Ameryce Północnej, głównie na prerii kanadyjskiej. Istnieje wiele różnych funkcji, które możesz dodać do swojej gry, niezależnie od tego, czy jest to gra fabularna, czy po prostu chcesz mieć dobre, realistyczne miejsce do kupowania środków do upraw.

Co zawiera:

Szopa chemiczna:
Cena: 10 000 dolarów
Utrzymanie: 50 dolarów
Funkcje: Punkt skupu płynnych nawozów i herbicydów oraz produkcja do skupu zbiorników płynnych nawozów i herbicydów.

Szopa z nawozem:
Cena: 20 000 USD
Utrzymanie: 50 dolarów
Funkcje: Skup punktu na nawozy i wapno.

Szopa nasienna:
Cena: 20 000 USD
Utrzymanie: 50 dolarów
Funkcje: Punkt skupu nasion oraz punkt produkcyjny do skupu probówek nasion. Dziękuję Legacy Ag za umożliwienie mi korzystania z jego Proboxa.

Punkty zakupu palet produkcyjnych działają jak normalna produkcja, ale zamiast wymagać wkładu, mają wysokie koszty operacyjne w celu symulacji zakupu palet. Po prostu włącz produkcję, aż pojawi się żądana liczba palet. Pieniądze wypłyną z Twojego konta pod koniec godziny, w zależności od ilości zakupionego produktu. Pamiętaj, że pojawią się tylko pełne palety. Można ich również użyć do przekształcenia produktu masowego w formę palety. Punktem zwrotnym dla szopy na nasiona są pojemniki (będziesz potrzebować świdra), a dla szopy na chemikalia – przed dużymi drzwiami.

Autor:
Bcbuhler


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!