FS22 Caterpillar AP655F v1.0.1.0

FS22 Ciągniki

FS22 Caterpillar AP655F v1.0.1.0


To jest moja układarka Caterpillar AP655F, którą wykonałem. Będziesz potrzebował mojego moda Caterpillar 304E2, ponieważ tworzy on kategorię sklepu dla tej maszyny. Można nią układać naprawdę gładkie nawierzchnie, pod warunkiem, że podłoże pod nimi jest płaskie.

Aby ułożyć nawierzchnię, otwórz pokrywę, co spowoduje otwarcie leja zasypowego. Następnie podjedź do niego wywrotką i wrzuć asfalt do leja zasypowego. Następnie użyj myszy, aby opuścić stół i przesuwać skrzydła do środka i na zewnątrz.

Szerokość skrzydeł ma wpływ na to, jak szeroka lub wąska jest maszyna. Możesz także zmienić, czy pasuje do lewej, prawej strony, obu stron lub żadnej strony, używając różnych „boków końcówek”. Następnie ustaw tempomat do przodu i rozpocznij rozładowywanie asfaltu.

Autor:
JWeezy


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Ciągniki mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!