FS22 2020 Kenworth W990 autorstwa JJ v1.0.0.3

FS22 Ciężarówka

FS22 2020 Kenworth W990 autorstwa JJ v1.0.0.3


Konwencjonalny pojazd Kenworth z długą maską jest trwałym symbolem amerykańskiego transportu ciężarowego — idealnym połączeniem mocy, luksusu, kunsztu i tradycyjnej stylistyki. Dla większości zawodowych kierowców stanowi także najwyższą nagrodę, wyjątkowo osobistą ikonę, która symbolizuje ich poświęcenie, osiągnięcia i poczucie dumy. Przedstawiamy Kenworth W990, ciężarówkę dla tych, którzy cenią sobie osobiste wypowiedzi. Charakteryzuje się bezkompromisową stylistyką, natychmiastową wydajnością, najwyższej jakości wykończeniami i udogodnieniami lifestylowymi, które stawiają Cię o krok przed innymi. Po prostu nie ma nic lepszego.

Kupiłem oryginalny model 3D stworzony przez 3d_molier International. Wymodelowałem akcesoria i stworzyłem mapy tekstur 4K w programach Adobe Photoshop i Substancja Painter.

Mam nadzieję, że spodoba ci się ten sprzęt. dużo czasu poświęcono upewnieniu się, że działa ono prawidłowo w Farming Simulator 22.

Dziennik zmian 1.0.0.1
Dostrojone zawieszenie i komponenty, aby jak najlepiej rozwiązać problem poślizgu. (Testowano tylko z podstawowymi modelami gier)
Dodano dodatkowy silnik Cummins i opcję 18-biegowej skrzyni biegów, aby uzyskać nieco większą moc.
Sprzęg siodła jest teraz regulowany.

Dziennik zmian 1.0.0.2
ModDesc zaktualizowany
Naprawiono niedziałający wskaźnik deski rozdzielczej.
Niestandardowe dźwięki dla każdej konfiguracji silnika. – Oryginalne pliki dźwiękowe dla silników Paccar i Cummins są autorstwa @KapitanKriechbaum
Hamulec silnikowy (jake) można włączać i wyłączać ręcznie

Dziennik zmian 1.0.0.3
modDesc zaktualizowany
Zmieniono materiał obudowy lampy, aby uzyskać efekt odbicia światła.
Dodano więcej szczegółów do normalnych map
Lekko podniesione zawieszenie
Dodano opcjonalne światła obrysowe przedniego zderzaka

Autor:
North West Mods & Edits


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS22 Ciężarówka mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!