Ford F-350 Superduty FS19

Ford F-350 Superduty FS19

F-350 to jeden z najbardziej wszechstronnych pickupów na świecie. Zapewnia wygodę, mocne ciało i nie tylko. Kiedy mój przyjaciel wysłał mi oryginalny mod, byłem bardzo zaskoczony, że mod został opublikowany z ponad 10 błędami, zarówno wizualnymi, jak i XML, więc przerobiłem prawie wszystko. Proszę bardzo.

To jeszcze nic wielkiego, planuję wkrótce zaktualizować mnóstwo opcji – ale teraz to jest to, co robimy. Naprawiłem koła, usunąłem przedni pasek LED, ponownie poprawiłem cały układ wydechowy, poprawiłem mapę połysku i po prostu ogólnie wyczyściłem. Oferuje dwie opcje, silnik (Stock i Tow Tune) i kolory.

Mod został pierwotnie wykonany przez 304_Excavating.

Ostatnia uwaga: jest to mod high-poly, więc nie jest zalecany dla komputerów o niskiej jakości. Planuję zmniejszyć rozmiar pliku i liczbę poli w następnej aktualizacji.

Ciesz się wszystkim! Jeśli masz jakieś problemy, dołącz do mojego serwera Discord i powiedz mi o tym na kanale # report-bugs.

Autor:
John Modding, 304_Excavating


Do czego służą te Farming Simulator 19 mod:

Wszystkie mody FS19 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 każdego dnia.Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!