Farming Simulator 22 – Kiedy data premiery? Tej jesieni!

Farming Simulator 22 Mody

Farming Simulator 22 – Kiedy data premiery? Tej jesieni!


Farming Simulator 22 trafi na komputery PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One i Google Stadia. Gdy? Tej jesieni!

Chcesz nowego symulatora farmy, prawda? Dostaniesz to: Farming Simulator 22 pojawi się jesienią na PC, Mac, PlayStation 5, Xbox Series X / S, PlayStation 4, Xbox One i Stadia!

Po raz kolejny nowa gra robi duży krok naprzód dzięki nowym funkcjom i ulepszeniom w miarę rozwoju GIANTS Software wraz z serią, a my po raz pierwszy samodzielnie opublikujemy nowy tytuł. Obejrzyj zwiastun ujawniający CGI poniżej, który pozwala rzucić okiem na nową grę!

Niech rosną dobre czasy!

Farming Simulator 22 - Kiedy data premiery? Tej jesieni!

Przygotuj się na nowe uprawy, nowe mapy, nowe maszyny, nowe marki i nie tylko. Aha, i robi się też śnieg: Dodanie cykli sezonowych jest również uwzględnione – a także inne funkcje, które zostaną wkrótce ogłoszone!

Dwie nowe mapy oraz zaktualizowana mapa Erlengrat pozwolą na różne rodzaje operacji rolniczych. Ponad 400 maszyn i narzędzi ponad 100 autentycznych marek rolniczych, w tym nowe kategorie maszyn, sprawi, że rolnictwo, hodowla zwierząt i leśnictwo będą jeszcze przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

W skrócie: Farming Simulator 22 zapewni większą głębię dzięki dużej różnorodności nowych dodatków i większej swobodzie niż kiedykolwiek wcześniej.

Ulepszenie silnika zwiększa wydajność i realizm

Farming Simulator 22 jest oparty na silniku GIANTS Engine 9 i zawiera szereg ulepszeń, takich jak bardziej realistyczne zachowanie AI i bogatsze światy. Wraz ze stopniowanym pogłosem silników, wyborem biegów i zmianami tonalnymi w zależności od obciążenia, dźwięk przesuwa się w kierunku bardziej realizmu. Żeby dać ci przykład.

A wydajność? To również ulegnie poprawie: obsługa DirectX 12 dla systemu Windows, optymalizacja wielowątkowa, strumieniowanie tekstur, usuwanie okluzji i czasowe wygładzanie krawędzi pośród innych optymalizacji, zapewnią Farming Simulator 22 przyspieszenie we wszystkich systemach – kładąc podwaliny pod jeszcze bardziej złożony mod dostosowywanie, a nawet przekraczanie granic konsol ostatniej generacji, aby cieszyć się lepszym wykorzystaniem slotów.

To nie wszystko – bądź na bieżąco!

Farming Simulator 22 - Kiedy data premiery? Tej jesieni!

Więcej funkcji zostanie ogłoszonych, gdy tylko będziemy gotowi do udostępnienia, we właściwym czasie. Bądź na bieżąco, dopóki nie ujawnimy nowych elementów w nadchodzących tygodniach i miesiącach!

Farming Simulator 22 - Kiedy data premiery? Tej jesieni!

Farming Simulator 22 - Kiedy data premiery? Tej jesieni!

Farming Simulator 22 - Kiedy data premiery? Tej jesieni!

Autor:
Farming Simulator 22


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.
Best Farming Simulator 22 Mody mods

1 Response

  1. yotuber pisze:

    fajne skriny

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!