Dodge Mega Ram pojazdu V1.0 FS19

FS19 Samochody

Dodge Mega Ram pojazdu V1.0 FS19


Dodge Mega Ram V1 dla Farming Simulator 2019

Jak być może wiesz, jest to oparte na Mega Ramie Diesel Brother's. Pierwotnie mod do Farming Simulator 2017 autorstwa The Barn Modding (Ben Austin), a teraz został przekonwertowany na Farming Simulator 2019 przez Expendable Modding.

W wersji FS19 zmieniono kilka rzeczy z oryginału. Przeważnie wszystko zostało przerobione przy użyciu nowego systemu materiałowego FS19 UDIM. Oświetlenie również zostało przerobione. Zniknęły światła i bagażnik dachowy. Występuje w 3 wersjach smakowych: skrzynia z tylną klapą, skrzynia bez tylnej klapy i platforma. Każdy z własnymi kolizjami, łącznikami mocującymi i pasami napinającymi. Do wyboru kilka konfiguracji kół / opon. Maska otwiera się i zamyka za pomocą osi Y myszy, odsłaniając pełną komorę silnika. Klapa tylna otwiera się i zamyka za pomocą X.

Rozważ tę wersję 1. Planuję dodać więcej do wersji 2, np. Sterowanie kraba, ale na razie będzie to musiało wystarczyć.

Autor:
winston9687 (Ram Runner model)
The Barn Modding (FS17 Mega Ram)
The Expendables Modding (FS19 Mega Ram convertion)
Blueweb (sounds)

Please note there is an issue when trying to attach the Expendables Big Tex trailer with the 5th wheel wheel. Due to the custom collisions on the Big Tex\'s 5th wheel it collides with the collision on the flatbed. Sometimes it works, sometimes it doesn\'t. It\'s an issue being looked into.


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Samochody mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!