CoursePlay v6.03.00018 FS19

FS19 Inne

CoursePlay v6.03.00018 FS19


Na dziś aktualny / ostatni oficjalny – v6.03.00018
GlobalSettings MP bugfix i AutoRepairSetting (# 6580)
GlobalSettings MP bugfix i AutoRepairSetting
dodano AutoRepairSetting, aby włączyć
automatyczna naprawa podczas jazdy
naprawia synchronizację GlobalSettings w MP
literówka poprawka autodrive

Dobrze znany scenariusz Kurspley! Możesz powiedzieć, że główna au pair! Teraz dostępny na 19. farmie!

Modyfikacja skryptu Courseplay (aktualna wersja robocza)

To chyba najpopularniejszy mod w grze. Skrypt Kursplay umożliwia w grze tworzenie tras i zadań dla różnego rodzaju wyposażenia, a następnie ich wykonywanie. Oznacza to, że tworząc trasę dla swojego ciągnika lub np. Ciężarówki, samodzielnie wykona określoną pracę bez Twojego dalszego udziału. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to o wiele ciekawsze i tym bardziej funkcjonalne niż standardowi pracownicy zatrudnieni w FS 2019.

Po pobraniu i zainstalowaniu modyfikacji Courseplay w grze Farmer Simulator 19 będziesz mógł tworzyć trasy dla różnych maszyn rolniczych. Na przykład, jeśli musisz wysłać traktor do jakiejś pracy: zaoranie ziemi, zasianie przyszłej uprawy lub jej zebranie, wystarczy wskazać numer pola. Ciężarówkę można nauczyć, jak dostarczać niektóre towary na sprzedaż lub przewozić towary z punktu B do punktu A. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni, ponieważ scenariusz ma wiele możliwości.

Jak korzystać z moda Kursplay w FS 19?

Naprawdę nic skomplikowanego! Po pobraniu i zainstalowaniu tego moda musisz nacisnąć następującą kombinację klawiszy : Ctrl plus Delete. Na twoich oczach powinno pojawić się menu w języku rosyjskim. Wszystko w nim jest dość proste i jasne. Ale w skrócie wszystko sprowadza się do wytyczenia trasy dla potrzebnej jednostki wyposażenia i jej dalszej reprodukcji, czyli wskazania, dokąd jechać, jaką trasę i co na koniec zrobić.

To prawda, jest jedno, ALE: za pierwszym razem, aby stworzyć trasę, będziesz musiał sam nią jechać. W ten sposób wskazujesz punkty do naśladowania, zakręty itp. Cóż, wtedy technik zapamięta trasę i Twoje działania i będzie mógł poruszać się samodzielnie.

Cechy wersji:
– Możesz wybrać liczbę lotów od bazy do punktu sprzedaży;
– Po określonej liczbie lotów wstaje w punkcie końcowym i zgłasza to;
– Ponadto, gdy ciągnik czeka na napełnienie bunkra kombajnu, wyłącza silnik;
– Naprawiono drobne błędy;
– Udowodniono, że jest stabilny

Autor:
DevTeam


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Inne mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!