AEM Cherokee Valley v1.0 FS19

AEM Cherokee Valley v1.0 FS19

Witamy w Dolinie Cherokee! Czeka na Ciebie mała amerykańska mapa! Ceny upraw i ziemi zostały dostosowane, a osiągnięcie zysku będzie trudne. Z 36 polami do kupienia i 62 kawałkami ziemi do kupienia, powinieneś być zajęty na swojej 4020. Ta mapa zawiera domyślne uprawy, większość z przerobionymi teksturami, a także dodawanie paszy kukurydzy, soi i rzepaku do belowania, a także kąt nachylenia terenu, jak również gotowe sezony.

Masz 2 punkty sprzedaży zboża:

Winda Cherokee
Winda Franklin
1 punkt sprzedaży beli / kiszonki / bawełny / wełny

Punkt wolności
1 punkt sprzedaży roślin okopowych / surgar trzciny

Patriots Point
1 tartak

Curtis Lumber
1 Sprzedawca zwierząt

Chana Sale Barn
Sprzedawaj mleko i jajka za
McDonalds (z tyłu)

* OPCJONALNIE * – Ta mapa ma nowy system oświetlenia wbudowany przez Frontier Modding. Będzie działać automatycznie, jeśli NIE używasz sezonów.

Jeśli używasz sezonów, nie bój się !! Po prostu użyj naszego zmodyfikowanego modu sezonowego, który załaduje nowy system oświetlenia do mapy.

UWAGA – Będziesz potrzebował własnego GEO, ta mapa nie ma obecnie wbudowanego, dzięki czemu możesz grać w klimacie, jak chcesz.
W wersji 1 będziesz potrzebować przedmiotów do umieszczania dla zwierząt. Jednak wraz z rozszerzaniem tej mapy, to się zmieni lub może się zmienić. Ta mapa jest całkowicie otwarta, co oznacza, że jeśli chcesz ją edytować i ponownie wydać, możesz nie potrzebować pozwolenia. To jest mała mapa, tylko około 1/3 mapy 1x. Możesz przesłać tę mapę w dowolnym miejscu, wiem, że i tak to zrobisz! LOL … Baw się dobrze, edytuj bzdury, wypuść to, zrób własne, po to tu jest !!

Ogromne pozdrowienia dla wszystkich naszych darczyńców !! Zebraliśmy 165 dolarów, aby skupić się na rodzinie, pomagając rodzinom w potrzebie, ratując dzieci przed aborcją i szerząc ewangeliczne przesłanie Jezusa Chrystusa. Dziękuję bardzo za hojne darowizny !! Wspaniale jest zjednoczyć się jako społeczność i pomóc zebrać pieniądze na szczytny cel !! Jesteście najlepsi!!

WSZYSTKIE KREDYTY ZA WYKORZYSTANE OBIEKTY PRZEKAZUJĄ ICH ORYGINALNYCH TWÓRCÓW, NIE PRZYJMUJEMY KREDYTÓW ZA JAKIEKOLWIEK OBIEKTY WYKONANE NA TEJ MAPIE

Autor:
Johndeere4255


Do czego służą te Farming Simulator 19 mod:

Wszystkie mody FS19 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 każdego dnia.Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!