4Fach XXL Standard v1.2 FS19

FS19 Mapy

4Fach XXL Standard v1.2 FS19


Witam wszystkich, dzisiaj chcielibyśmy, aby Fire Modding Team zaoferował Wam kartę 4x XXL, karta ma duży dziedziniec pośrodku i zawiera 4 rozdarte duże pola w stanie uprawnym.

Wersja 1.2.0.0
Naprawiono różne błędy
Dostosowano Moddesc

Niestety w wersji 1.0.0.0 nie ma możliwości sprzedaży ani konfiguracji pojazdów bezpośrednio w sklepie. Jest to możliwe tylko poprzez menu sklepu (P). Niestety, nie będzie jeszcze żadnych punktów sprzedaży, ponieważ będą one również powodować problemy, ale nie chcemy odmawiać Ci karty i chcielibyśmy zaoferować Ci ją w wersji 1.0.0.0. PS: Jeśli nie chcesz mapy, nie musisz jej ładować! Możesz więc oszczędzić sobie głupich komentarzy!

Będą również inne wersje z następującymi rodzajami owoców:
pszenica
jęczmień
owies
Rzepak
kukurydza
Trzcina cukrowa
Burak cukrowy
Ziemniaki
Soja
słoneczniki
bawełna
Topole
Rzodkiew oleista (nadaje się tylko do uprawy!)
trawa
Pola są już nawożone

Zwracamy uwagę: to jest wersja 1.0.0.0, więc błędy mogą wystąpić nawet po obszernych testach, proszę dokładnie opisać błąd, abyśmy mogli go jak najszybciej naprawić, wnioski będą akceptowane, jeśli to możliwe! Mamy nadzieję, że karta Ci się spodoba!

Autor:
Modell: Giants Software
Textur: Giants Software
Idee / Konzept: Giants Software, Fire Modding, ATK Simon, MSM Modding
Tester: Fire Modding, ATK Simon, MSM Modding
Sonstige: Fire Modding, ATK Simon, MSM Modding


Do czego służą te FS19 Mod | FS22 Mod:

Wszystkie mody FS19 / mody FS22 są darmowymi plikami gry i działają jako dodatki do gry Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22. Chętnie dzielimy się z wami najnowszymi i przetestowanymi modami do Farming Simulator 19 / Farming Simulator 22 każdego dnia. Jeśli spodobał Ci się ten mod, prosimy o komentarz poniżej.


Best FS19 Mapy mods

Dodaj komentarz

Do you need help or to say thanks for mod author? Just leave a comment bellow!