FS25 Massey Ferguson Seria 300 Ameryka Północna V5.0.0.0








FS25 Massey Ferguson Seria 300 Ameryka Północna V5.0.0.0
Po kilku dniach, oto i on. Jedna z najsłynniejszych serii ciągników o średniej mocy, jakie kiedykolwiek stworzono – Massey Ferguson serii 300 dla FS 25! To konwersja mojej północnoamerykańskiej wersji z FS 22, która jest teraz gotowa do FS 25. Wraz z konwersją dodano kilka nowych funkcji, takich jak odrestaurowanie modeli z 3 cylindrami (360 i 362) po raz pierwszy od FS 17, znacznie lepsze brzmienie dla modeli 360-393, działające światła na desce rozdzielczej i działające wycieraczki.
Ma to przypominać wygląd tych ciągników w USA i Kanadzie, na przykład opony Goodyear Dynatorque II w standardzie w fabryce oraz bardziej kompaktowe i masywne ładowacze czołowe. Dołączone ładowacze czołowe to przerobione ładowacze Case IH Mount-O-Matic, pasujące do modeli 360-393. Są one bardzo podobne konstrukcyjnie do ładowaczy Massey Ferguson 232 i 838 oferowanych wówczas, więc prezentują się całkiem nieźle. Modele 396 i 399 są montowane do ładowacza Great Bend 760. W zestawie znajdują się również 2 czerwone łyżki do ładowaczy 838 i 232 (z pakietu MP Shovels Pack, dzięki uprzejmości HJ Modding).
Wszystkie ciągniki są wyposażone w przekładnię 8/2 oraz przekładnię wahadłową 12/12. Dodatkowo modele 396-399 są wyposażone w przekładnię Speedshift 18/6.
Dzienniki gry są teraz czyste
Wszelkie prawa do modyfikacji należą się oryginalnym twórcom i grupom moderskim, ponieważ jest to po prostu edycja/konwersja.
Wersja 5.0.0.0
– Usunięto ostatnie ostrzeżenie dotyczące traktorów, wszystko powinno mieć czysty log w grze
– Ulepszone tekstury
– Przednie emblematy MF na kratkach poprawiono, aby były bardziej precyzyjne w wersjach Mark II
– Do zestawu wiader dodano czerwony kolec do bel
– Reflektory i światła robocze nie będą już całkowicie brązowe, gdy ciągnik zostanie zabłocony
C375, PeterJ, CNH Modding, HJ-Modding
