FS25 Samodzielna naprawa i malowanie V1.0.0.1






FS25 Samodzielna naprawa i malowanie V1.0.0.1
Naprawiaj pojazdy i maszyny bezpośrednio w terenie za pomocą wiertarki zasilanej akumulatorem i odnawiaj ich powłokę lakierniczą za pomocą sprayu.
Koniec z wizytami w warsztacie! Samodzielne wykonanie prac kosztuje ułamek tego, co profesjonalna naprawa i malowanie.
Wiertarka akumulatorowa
Cena: 250 dolarów
Opis: Podczas korzystania z tego narzędzia zostanie pobrana kwota niezbędna do naprawy, a ostateczny koszt będzie znacznie niższy od tego, który zapłaciłbyś w warsztacie.
Puszka ze sprayem
Cena: 1000 dolarów
Opis: Spray wystarcza na maksymalnie 10 użyć. Każde użycie lakieru pokrywa ilość lakieru zależną od rozmiaru pojazdu lub narzędzia, które ma być pomalowane. Drogie pojazdy wymagają więcej użyć. Ostateczny koszt będzie znacznie niższy niż w warsztacie.
50-Użyciowa puszka ze sprayem
Cena: 4000 dolarów
Opis: Ten spray wystarcza na maksymalnie 50 użyć. Każde użycie pozwala na ponowne pomalowanie pojazdu lub narzędzia w ilości zależnej od jego rozmiaru. Drogie pojazdy wymagają więcej użyć. Ostateczny koszt będzie znacznie niższy niż w warsztacie.
Wersja 1.0.0.1
Dodano nowe języki: chiński uproszczony, ukraiński, portugalski brazylijski, fiński, duński i norweski
Ulepszone tłumaczenia dla języków już uwzględnionych
Dodano nową puszkę 50 sprayów
NYKK3
